Başkanın Mesajı

Karalar Şirketler Topluluğuna; yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, kurumsal değerlere uygun bireyler kazandırmak ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir. Şirketimiz; insan odaklı yönetim anlayışı çerçevesinde, çalışanlarımıza kurum içinde ve dışında verdiğimiz eğitimlerle birlikte, onların kendilerini geliştirme düzeyleri, kişilik özellikleri ve üst düzeylere gelme azimleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir.

İDEALİMİZ… Çalıştığı kurumun gelecek planları ile kendi kariyer rotasını bütünleştiren, şirket hedefleri ile kişisel hedefleri aynı paydada buluşturan, yaptığı işlerle şirkete katma değer oluşturan çalışanlardan oluşan büyük bir topluluk oluşturmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

KARALAR İNŞAAT, personel seçimindeki titizliği sayesinde topluluğun genişleyen yapısına uygun yetenekli kadrosunu oluşturmuş, insan kaynaklarının en etkin ve verimli biçimde kullanılması amacıyla sürekli eğitimle desteklemiş ve insana yapılan yatırımın bir şirketin en güçlü dayanağı olduğunu görmüştür.

WhatsApp chat