Katlanır Isıcamlı Cam Balkon

Cambalkon sistemleri, camların alüminyum ray içerisinde hareket ederek, uygulanan alanın uygun köşelerine tüm camların katlanarak yada sürülerek açılması temeline dayanır.
Günümüz koşullarında hayatımız oldukça yoğun, yorucu, ve stresli olduğundan evlerimizde daha rahat bir alan isteriz. İşte bu noktada “IsıCamBalkon” ca üretilen ısı ve ses yalıtımını piyasadaki diğer ürünlere göre daha da fazla sağlayan ürün çeşitlerimizle uzun vadede hem konforlu bir yaşam hem de cebinizden elektrik ve doğalgaz için daha az para çıkacaktır.
Balkonlarınızın PVC ve benzeri malzemelerle kapalı hale gelmesi hem binalarınızın dış görünüşünü bozarak çirkinleştirir hem de sizlerin yaşam alanındaki özgürlüğünüzü kısıtlar.
IsıCamBalkon uygulamalarının esas malzemesinin cam olması dolayısıyla binalarınızda çirkin görünümden ziyade bir şıklık oluşacağından genel mimariyle uyum sağlayarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.
IsıCamBalkon sayesinde yağmur, kar, tipi vb. iklim koşullarından etkilenmezsiniz. Aynı zamanda IsıCamBalkon sistemleri toz, gürültü, haşere, balkonda yuvalanabilen hayvanlar ve onlara ait atıklardan, polenlerden vb. istenmeyen dış ortam şartlarından sizleri korur.
IsıCamBalkon sistemlerinde kullandığımız camlar “temperli” yada “temper-lamine” seçenekleriyle yapılan güvenlik camlarıdır. Bu sebeple camların kırılması sonucu oluşabilecek zararlar engellenmiştir.

WhatsApp chat